Restauracja

 

Smacznie i kameralnie!

 

Serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej, przygotowywane z najwyższą starannością i dopracowaniem wszystkich szczegółów od doskonałego smaku po apetyczny wygląd. Dbamy o to, aby  klimat i wystrój lokalu były dostosowane do charakteru imprezy.

 

Imprezy rodzinneNa zamówienie przygotowujemy przyjęcia okolicznościowe: chrzciny i roczki, komunie, wesela, urodziny, jubileusze i rocznice, stypy, rodzinne spotkania i obiady. Dysponujemy klimatyzowanym lokalem, który pozostaje do wyłącznej dyspozycji gości.

 

Atrakcje

 

Wszystkie dzieci do 10 lat, które są goścmi na imprezie, w trakcie jej trwania i godzin otwarcia Raju dla Dzieci bawią się nieodpłatnie w Raju dla Dzieci oraz na zewnętrznym Placu Zabaw w okresie letnim.

 

Dorosłym, dla urozmaicenia przyjęcia, proponujemy wynajęcie toru do gry w bowling na Kręgielni.

 

Dla firm

 

Dla firm przygotowujemy obiady biznesowe, bankiety, wigilie dla pracowników, imprezy integracyjne, odejścia na emeryturę. Oferujmy wynajem sali na pokazy i prezentacje oraz szkolenia, które dodatkowo można urozmaicić obiadem i przekąskami oraz bowlingiem, dartem lub inną formą rozrywki.

Kontakt

W sprawach związanych z rezerwacją Restauracji i zamawianiem przyjęć okolicznościowych oraz imprez integracyjnych zapraszamy do kontaktu z Panią Małgorzatą Grzelak - tel. 509864263, e-mail: imprezy@okpark.pl.

Rezerwacja imprez okolicznościowych

509 864 263